Проєкт заснований у листопаді 2018

За більш ніж рік активного консультування та організацій подорожей ми накопичили колосальний досвід. Ми вчились на власних помилках, щоб забезпечити максимально комфортний відпочинок для вас! І не важливо, початківець(-иця) ви чи досвідчений(-а) мандрівник(-ця) – ми раді кожному і впевнені, що із спільними зусиллями ми зможемо показати світ кожному 🙂

         “Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома”

Анатоль Франс

НАШІ ПОСЛУГИ

КВИТКИ

Літак, автобус чи корабель - не має значення! Ми забронюємо для вас квитки на будь-який вид транспорту! Ще й складемо крутий маршрут так, щоб зручно та дешево.

ЖИТЛО

Найважливіша складова подорожі. Більше не буде старих хостелів, ми для вас знайдемо затишні апартаменти з басейном чи навіть цілу віллу і не за усі гроші світу!

MUST SEE

Забудьте про найрозпіареніші місця, які відвідав навіть ледащо. Розповімо про такі точки, що навіть самі місцеві не знають! Враження точно будуть незабутні.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Реєстрація на рейс, доїзд з аеропорту, карти, необхідні додатки на телефоні, а також інші необхідні для подорожі речі - розкажемо, покажемо, навчимо!

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ

ВІДГУКИ